مرکز تعمیرات

نکاتی در خصوص بازسازی و تعمیرات خانه

۱-در بازسازی خانه مدبرانه عمل کنید. بازسازی آشپزخانه و سرویس دستشویی بیشترین بازده را به شما می دهد. در زمان طراحی یک بازسازی خاص بودن کار خوبی است اما سبک ها و جهت گیری های فعلی را دنبال کنید.
۲- ملک خود را بیش از اندازه بازسازی نکنید. تعمیراتی که انجام می دهید باید سازگار با محله شما باشد. پیشنهاد قیمت برای خانه شما تاحدی بسته به کوچه و محله شما است.
۳- خانه شما باید متناسب با سایر خانه های آن محله باشد. مطمئنا دوست ندارید که خانه شما بهترین خانه در آن خیابان باشد ولی با ویژگی های آن محله سازگاری نداشته باشد.با این حال ، اگر آشپزخانه خانه شما مورد بازسازی قرار گرفته ولی خانه های دیگر اینطور نبوده، می توانید امیدوار باشید که خانه شما با قیمت بالاتر و سریع تر به فروش می رسد.
۴- هر هفته زمانی را برای سر زدن و تعمیر خرابی ها خانه اختصاص دهید . اگر شما صاحب یک خانه باشید متوجه می شوید که همیشه کاری برای انجام وجود دارد.
۵-بیشتر صاحب خانه ها در سه سال اول خرید بازسازی هایی را انجام می دهند. بازسازی ها را زود به زود انجام دهید تا بتوانید لذتش را ببرید.
۶- خانه خود را خارج از عرف بازار نوسازی نکنید. خانه های ویلایی سه خوابه را به یک خوابه تبدیل نکنید مهم نیست که خیلی زیبا می شود ، بلکه در فرآیند فروش خانه برای شما مشکل به وجود می آورد.
۷- پولی که برای بازسازی خانه اختصاص داده اید درست خرج کنید. شما تمام پولی که برای بازسازی خرج کرده اید به دست نخواهید آورد. باید تا زمانی که در آن خانه زندگی می کنید تا اینکه از بازسازی ها لذت ببرد. منتظر نباشید که درست قبل از فروش خانه یک حمام اضافه کنید یا مدل آشپزخانه تان را عوض کنید.

این مطلب در تاریخ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ارسال شده است .
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .