مرکز تعمیرات

تعمیرات مبلمان

مبل هایی که رویه آنها کهنه شده است ، در دکوراسیون منزل ما را نا زیبا می کنند بنابراین بسیاری از ما برای زیباتر کردن منازل خود به مبل ها اهمیت زیادی می دهیم و به فکر تعویض مبل یا تعویض روکش مبل می افتیم .اگر دوست دارید که با کمترین هزینه صاحب مبل های نو و زیبا شوید روکش مبل خود را تعویض کنید و مطمئن باشید این کار ارزش زحمتش را خواهد داشت.

موضوع : تعمیرات مبلمان        تاریخ ارسال : شنبه 17 آبان 1399

چیزهای مختلفی وجود دارند که میتوانند اندکی فرورفتگی به وجود بیاورند. اولین چیز مهم! ابتدا کوسن ها را چک کنید زیرا این راحت ترین روش حل مشکل است. اگر آنها خوب و محکم هستند، ممکن است نیاز داشته باشید یک عمل جراحی کوچک انجام دهید تا دید خوبی از چهارچوب و فنرها و  رویه کوبی مبل داشته باشید. گاهی اوقات یک پوشش نازک و نمدی مانند در اطراف بالا و پایین چهارچوب رویه کوبی وجود خواهد داشت که مانع ورود گرد و غبار به داخل مبل میشود.

موضوع : تعمیرات مبلمان        تاریخ ارسال : چهارشنبه 16 بهمن 1398

بی‌شک مبل راحتی بیشترین استفاده را در هر خانه‌ای دارد. معمولا شما بیشترین زمان خود را روی آن سپری کرده و تمامی فعالیت‌های شما از نشستن، دراز کشیدن تا غذا خوردن، پیرامون آن اتفاق می‌افتد. همین کاربرد بالای مبل راحتی باعث می‎شود که مبل شما همیشه در معرض آسیب و خرابی قرار بگیرد. کثیف شدن، پارگی، سوراخ شدن، رنگ پریدگی، خراش و ساییدگی از جمله‌ مشکلاتی هستند که همیشه مبل شما را تهدید می‌کنند. فروشگاه‌های مبلمان زیادی در سطح کشور فعالیت می‌کنند که می‌توانند مبل شما را تعمیر نمایند اما مطمئنا این کار هزینه‎ای را به شما تحمیل خواهد کرد.

موضوع : تعمیرات مبلمان        تاریخ ارسال : دوشنبه 20 آبان 1398

وسایل و مبلمان چوبی به خاطر زیبایی ظاهری و استحکام شان بسیار طرفدار دارند و مورد استقبال افراد هستند. تنها مشکل این گونه مبلمان و اثاثیه این است که دچار خراشیدگی می شوند. خراشیدگی های کوچک روی وسایل ممکن است زیبایی دکوراسیون داخلی خانه را تحت تاثیر قرار دهد اما ترفند ها و راه حل های سریعی وجود دارد که در عرض پنج دقیقه همه این خط و خراش ها را از بین می برد.

موضوع : تعمیرات مبلمان        تاریخ ارسال : دوشنبه 11 شهريور 1398
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .